Kadınları Baştan Çıkaran 14 Şey: İşte Çekici Erkeğin Özellikleri

4 dakikada okuyabilirsiniz


Her kadının kafasında oluşturduğu bir erkek modeli vardır. Sizin için bu erkeklerin kadın gözünde çekici olmasını sağlayan özelliklerin bir listesini oluşturduk. Bakalım bunlara katılacak mısınız? Kadınları Baştan Çıkaran 14 Şey: İşte Çekici Erkeğin Özellikleri ;

1. Kalın Kaşlar

Kalın doğal kaşlar (eğer düzgün bir burun üstünde birleşmişse), insanın görünüşüne daha fazla dram ve etkileyicilik katabilir. Bu kaşlar kaba, ancak manyetik erkek güzelliği ile ilişkilidir.

2. “Kaymak Gibi”

Çekici Erkeğin Özellikleri

Önemli bir olaydan önce tıraş olan bir adamın görüntüsü, uzun zaman önce kültürümüzün bir parçası haline geldi. Temiz traşlı yanaklar, düzenlilik ve doğruluk belirtisi olarak kabul ediliyor. Birçok kadın bunu çekici olarak görüyor.

3. Kalın Dudaklar

Çekici Erkeğin Özellikleri
Orantılı ve düzgün, beyaz dişleri barındıran dudaklarınız varsa bu bir kadının yerli yersiz kalbini hızlandırır, yüzünü güldürür, sadece saçma sapan konuşmayın yeter..  😎

4. Yüksek Elmacık Kemikleri

Çekici Erkeğin Özellikleri

Yüksek elmacık kemikleri, özellikle de ciddi bir yüz ifadesi varsa ve başı öne doğru eğilmişse, sahiplerine bazı etobur görünüşler ekler. Bu bakış, bir kadına bu adamın kendine güvendiğini ve güçlü olduğunu söyler.

5. Damarlar

Çekici Erkeğin Özellikleri

Sert fiziksel çalışmalardan sonra ellerdeki damarlar görünür hale gelir. Bu yüzden bu durum güç ve dayanıklılık ile ilişkilidir. Gerilen kollar birçok kadına da seksi gözüküyor, çünkü damarlar bir erkek bedenine doku ekliyor.

6. Gri Saç Çizgileri

Çekici Erkeğin Özellikleri

Gri saçlar genellikle tecrübe ve bilgelik ile eşit olan saygın yaş ile ilişkilidir, bu yüzden kadınlar için çekici görünebilir. Ayrıca çoğu kadının olgun erkeklerden hoşlanması da yadsınamaz bir gerçek.

7. Çekici Erkeğin Özellikleri : Hafif Kaslı Görünüm

Çekici Erkeğin Özellikleri

Birçok kadın tam olarak bu fotoğraftaki gibi (kas yığını iğnelerle şişmemiş)  erkeklerde sağlıklı bir vücut görünüşüne ve sağlıklı/sağlıksız alışkanlıklara sahip olup olmadığına dikkat eder. Onlar için çok cılız olmayan fakat hafif kaslı güçlü, fit bir duruş baştan çıkarıcı olabilir.

8. Göbek Deliği Kılları

Çekici Erkeğin Özellikleri

Bazı insanlar, kadınların vücut kılı olan erkekleri sevmediğine inanır. Ancak birçok kalıplaşmamış yaşam için bu doğru değildir. Birçok kadın vücut kılları olan erkeklerin çekici ve baştan çıkarıcı olduğunu itiraf ediyor.

9. Utangaç

Çekici Erkeğin Özellikleri

Bazı erkekler duygularını göstermekten kaçınırlar. Zayıf veya duygusal görünmek istemez. Bununla birlikte, hafif utanç gibi canlı duygular, bazı durumlarda insanları birbirine yaklaştırır. İlk öpücüğünden sonra kırmızı yanaklara hiç bir kadın kayıtsız kalamaz.

“Sevgilinizin Size Gerçekten Aşık Olduğunu Gösteren 8 İşaret” Adlı İçeriği Okumak İçin TIKLAYIN…

10. Koku

Çekici Erkeğin Özellikleri

Bir erkeğin doğal kokusu bazı kadınları çıldırtabilir. Elbette, zorlu bir antrenmandan sonraki kokuyu kastetmiyoruz, aksine; vücudun doğal kokusu. İki kişi birbirinin kokusunu severse, her ikisi de çekiciliğini hisseder. Bunun haricinde parfüm kokusu da izinizi bırakan en güçlü silahtır.

11. Ses Tonu

Çekici Erkeğin Özellikleri

Ses karizması denilen şey gerçekten de bazı kadınlar için olmazsa olmazdır ve bazı kadınlar için erkeği seksi yapan en önemli unsurlardandır.

12. Pişirme Becerileri

Çekici Erkeğin Özellikleri

Birçok insan hala yemek pişirmenin erkekler için olmadığını düşünüyor. Bu doğru değil, çünkü bazı kadınlar mutfakta bir erkeğin çok baştan çıkarıcı göründüğünü söylüyor.

13. Hayvanlara Aşık

Çekici Erkeğin Özellikleri
Bu fotoğraf size her şeyi anlatıyor gibi..

14. Çekici Erkeğin Özellikleri Dendiğinde: Gülümseme

Çekici Erkeğin Özellikleri

Samimi bir gülümseme ve gülen gözler bir sohbet başlatmaya, buz kırmaya ve baştan çıkarma için güçlü bir silah haline gelmeye yardımcı olabilir ve hiçbir kadın bu gülümsemeye kayıtsız kalamaz.

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumda belirtin!

Netrojen Photo by Lucas Sankey on Unsplash

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
0
Komik
Muhteşem Muhteşem
2
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
2
Korkunç
Şoke Şoke
1
Şoke