Burçların Aşk Uyumu: İşte 12 Burç İçin En Uyumlu Burçlar

4 dakikada okuyabilirsiniz


Burçların Aşk Uyumu
Burçların Aşk Uyumu

Hoşlandığınız kişinin ya da sevgilinizin burcu size ilişkinize dair çok önemli ipuçları vermektedir. Burç uyumunun ilişkilerde çok önemli olduğunu artık birçok kişi biliyor. İlişkilerinizde partnerinizin burcunu bilmek, onun şifrelerini çözmek adına size çok yardımcı olacaktır. Eğer sevgilinizin burcunu biliyorsanız sizin için hazırladığımız yazımız ile sevgilinizle aşk uyumunuzu öğrenebilir, burcunuza göre aşk durumunuzu inceleyebilirsiniz. Burçların aşk uyumu nasıl? En uyumlu burçlar hangileri? Burçlara göre aşk hayatı nasıl? Bütün bu soruları sizler için cevapladık:

1. Koç Burcu Aşk Uyumu

Koç Burcu Aşk Uyumu

Koç burcunun aşk anlamında en fazla anlaştığı burç Yay’dır. Koç ve Yay burçları birbirleri için biçilmiş kaftandır. Her iki burç da enerjik ve sıcakkanlıdır. Eğer sevgiliniz Koç burcuysa ilişkide iplerin elinde olmasını sever. Ancak ipleri ona kaptırmamak konusunda dikkat etmelisiniz. Aksi halde ilişkinizde çok baskın bir partner görmek zorunda kalırsınız.

2. Boğa Burcu Aşk Uyumu

Boğa Burcu Aşk Uyumu

Boğa burcu ile en uyumlu burç Oğlak burcu olacaktır. Boğa ve Oğlak burcu düzenli, planlı ve yemek yemekten zevk alan iki burçtur. Bu sebeple anlaşmakta hiç zorluk çekmezler. Boğa burcu biriyle birlikteyseniz ilişkinizin çok sakin ve huzurlu geçeceğinden hiç şüpheniz olmasın.

3. İkizler Burcu Aşk Uyumu

İkizler Burcu Aşk Uyumu

İkizler burcu için en iyi eş adayı Terazi olacaktır. Kararsız ve ani duygu değişimleri olan İkizler için Terazi burcu çok iyi bir dengeleyici olacaktır. Burçların aşk uyumu verilerine göre sevgiliniz İkizler burcuysa onu çok iyi tanımalısınız ve duygu değişimlerine karşı anlayışlı olmalısınız. 

4.Yengeç Burcu Aşk Uyumu

Yengeç Burcu Aşk Uyumu

Duygusal Yengeç burçları için mantığıyla ön planda olan Kova burçları iyi bir seçim olacaktır. Yengeç ve Balık burçlarının birlikteliği ise her iki tarafı yıpratacağından birbirlerinden uzak durmaları kendilerine çok daha faydalı olacaktır. 

5. Aslan Burcu Aşk Uyumu

Aslan Burcu Aşk Uyumu

Sürekli el üstünde tutulmayı seven Aslan burçları, enerjik Yay burçları ile mükemmel bir ilişki kurabilir. Aslan burcu ile bir ilişki içerisinde olmak zor olduğundan her burç Aslan ile anlaşamaz. Özellikle ilginin sürekli üzerinde olmasını isteyen Koç burçları, Aslan burcu ile bir beraberlik yaşamamaya gayret etmelidir. 

“12 Burç İçin Sevdiğini Burcuna Göre Etkileme Yolları” adlı içeriğimizi okumak için TIKLAYINIZ…

6. Başak Burcu Aşk Uyumu

Başak Burcu Aşk Uyumu

Sevecen ve kontrol bağımlısı Başak burçları için hem Kova hem de Yengeç burçları iyi bir tercih olacaktır. Başak burçları, partner seçimi yaparken kendileri gibi Başak olan kişilerden uzak durmalıdır. Çünkü burçların aşk uyumu analizine göre iki Başak burcunun ilişkisi çok fazla kontrol altında ve sıkıcı olacaktır.

7. Terazi Burcu Aşk Uyumu

Terazi Burcu Aşk Uyumu

Burçlar arasında dengenin anahtarı olan Terazi burcu, İkizler ve Balık burçları ile iyi anlaşabilir. Balık burcunun fazla duygusal yönlerini alttan alan Terazi, yine İkizler burcunun da kararsız yönlerini dengelemede oldukça başarılı olacaktır. 

8. Akrep Burcu Aşk Uyumu

Akrep Burcu Aşk Uyumu

Mistik ve gizemli Akrep burçları Yay ile iyi anlaşabilir. Koç burcu da Akrep burcuna enerji ve heyecan katabileceğinden iyi bir birliktelik sağlanabilir. Eğer sevgiliniz Akrep ise daima gizemli tavırlarıyla karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

9 Yay Burcu Aşk Uyumu

Yay Burcu Aşk Uyumu

Hayat dolu Yay burçları için burçların aşk uyumu ile en iyi eş adayı Koç burcundan gelecektir. Bu iki pozitif ve neşeli burç etrafa neşe saçan bir çift olacaktır. Eğer sizin de sevgiliniz Yay burcuysa onunla hiç sıkılmayacağınızdan ve çok eğlenceli vakit geçireceğinizden emin olabilirsiniz. 

10. Oğlak Burcu Aşk Uyumu

Oğlak Burcu Aşk Uyumu

Oğlak burçları adeta bir öğretmen gibidir ve onlar için en iyi sevgili adayı Boğa ve Balık olacaktır. Yay ve Aslan gibi göz önünde olmayı seven burçlar, Oğlak burcu ile sorunlu bir ilişki yaşayacağından birbirlerinden uzak durmalıdırlar. 

“Burçlara Göre Aşk Belirtileri : Sizin Burcunuz Nasıl Aşık Oluyor?” adlı içeriğimizi okumak için TIKLAYINIZ…

11. Kova Burcu Aşk Uyumu

Kova Burcu Aşk Uyumu

Bir Kova burcunun aşkta en uyumlu olacağı burç Başak olacaktır. Birbirleriyle gayet iyi anlaşan bu iki burç evlilik hayatında da çok mutlu olabilir. Eğer sevgiliniz Kova burcuysa ondan öğreneceğiniz çok şey var demektir.

12. Balık Burcu Aşk Uyumu

Balık Burcu Aşk Uyumu

Duygu yüklü Balık, Terazi burcu ile güzel bir birliktelik yaşayabilirler. Duygularını uçlarda yaşayan Balık burcu için Terazi çok iyi bir partner olacaktır. Eğer bir Balık ile birlikteyseniz ona şefkat ve sevgiyle yaklaşmanız onu çok mutlu edecektir.

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
0
Komik
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
0
Şoke