Burçlara Göre Hediye Seçimi: 12 Burç İçin Birbirinden Farklı Öneriler

6 dakikada okuyabilirsiniz


Burçlara Göre Hediye Seçimi
Burçlara Göre Hediye Seçimi

Burçlara Göre Hediye Seçimi: 12 Burç İçin Birbirinden Farklı Öneriler

Burçlara Göre Hediye Seçimi: Doğum günleri, sevgililer günü, evlilik yıl dönümü, yılbaşı gibi bitmek bilmeyen önemli günlerde hediye bulmaktan yorulanlardan mısınız? Farklı bir bakış açısı ile karşınızdayız. Huyuna suyuna göre değil, tipine göre hiç değil, burcuna göre hediye almaya var mısınız? Evet, burca göre hediye almak yaygınlaşan bir hediye alma stili haline geldi. Bir insanı ne kadar iyi tanırsanız tanıyın burcundan daha iyi tanımıyorsunuz. 🙂 Toplumumuz da burçlarına çok meraklı olduğu için bu önerimizi ciddiye alacağınızı düşündük ve sizler için 12 farklı burçtan insanı bir mağazaya götürdük… Şaka şaka, tabii ki de o kadar bilimselleşemedik henüz. 🙂  Uzmanlar araştırma yapmışlar, biz de sizin için derledik. Burçlara Göre Hediye seçimi nasıl olmalıdır? Burçlara Göre Hediye Önerileri nelerdir? Sevdiğim insanın burcuna göre hediye seçimi nasıl yapılabilir? Hangi burca ne hediye alınır? Bütün bu soruların cevabı işte burada. İşte Burçlara Göre Hediye Seçimi yapmak isteyenler için tüyolar: 

1.Koç Burcuna Hediye

Burçlara Göre Hediye

Koç burcu hırslı, özgüvenli ve oldukça iddialıdır. Bunun için alacağınız hediye de o kadar iddialı olmalı. Koç burcu insanı, özellikle koç burcu kadını bir ortama girdiği zaman dikkatleri üstünde toplamayı sever. Parlamaya, herkesin ilgisini üzerine çekmeye bayılır. Bu yüzden koç burcu kadınını güzel bir şapka, kasket ya da son derece kaliteli bir fular çok mutlu edebilir. Makyaj yapmayı çok sevdiği için ona şık bir makyaj seti ya da aksesuarları da alabilirsiniz. Koç burcu erkeği ise daha çok sportif ürünlerden hoşlanır. Bir spor dalı ile uğraşıyorsa, ona yaptığı spor dalı ile ilgili bir hediye alabilirsiniz. İddialı bir parfüm de hoşuna gidecektir.

2.Boğa Burcuna Hediye

Burçlara Göre Hediye

Yemekten ve gezmekten hoşlanan boğa burcu insanını hediye olarak yemek yemeye götürebilirsiniz. Emin olun ki; çok mutlu olacaktır. Aynı zamanda yemek yemeyi ve yemek yapmayı çok sevdikleri için bir mutfak eşyası da alabilirsiniz. Mutfak eşyası almaya karar verdiyseniz eğer, sıradan bir mutfak eşyasından uzak durmalısınız. Tasarımlı, farklı kullanım amaçları olan bir hediyeyi tercih edebilirsiniz. Yemek yemek dışında rahatlarına da çok düşkün olan boğalar için hediye önerisi olarak TV koltuğu da listenizde bulunabilir. Kaliteyi çok sevdiklerinden ünlü bir marka parfüm de düşünebilirsiniz. 

3.İkizler Burcuna Hediye

Burçlara Göre Hediye

İkizler burcuna hediye almak bir o kadar zorken aslında bir o kadar da basit. İkizler burcu genellikle işlevi olan hediyelerden hoşlanır. Ona bir biblo almak yerine, bir kitap, bir defter almayı düşünebilirsiniz. Kendileriyle ilgilenmeyi, keşfetmeyi, gelişmeyi seven ikizler burcuna bir kurs programını hediye olarak gönderseniz, kendisi için ne kadar makbule geçeceğini mutluluğundan anlayabilirsiniz. İkizler erkeği için alınabilecek hediyeler için ayrıca belirtmemiz gereken bir nokta şudur ki; işlevsel bir hediye almayı düşünürseniz, bir bilgisayar oyunu, bir konsol oyun, paranız çoksa tablet hatta bilgisayar bile alabilirsiniz.

“12 Burç İçin Sevdiğini Burcuna Göre Etkileme Yolları”adlı içeriğimizi okumak için TIKLAYINIZ…

4.Yengeç Burcuna Hediye

Burçlara Göre Hediye

Romantizmin baş tacı olan yengeçler için aralarında duygusal bir bağ oluşturabileceğiniz hediyelere yönelmelisiniz. Ev eşyaları onlar için önemli bir unsurdur. Alacağınız ev eşyası hediyesini yıllar geçse bile hatırlayıp sizi anımsayacaktır. Şık metalik aksesuarlar, sıcak renklerden oluşan süs bitkileri, yumuşacık ve güzel minderler de alabilirsiniz.

5. Aslan Burcuna Hediye

Burçlara Göre Hediye

Kendilerine aşık olan aslan burçlarına hayran kalacağı bir hediye tercih etmelisiniz. Bu yüzden o pamuk eller cebe. Çünkü aslan burcu alınan hediyenin maddiyatına önem verir. Pahalı bir hediye alırsanız alınan hediyeye değer verme olasılığı o derece yüksektir. Son derece şık ve kaliteli bir takı seti, bir kıyafet ya da güzel bir tatil hediye edebilirsiniz. Aynı zamanda son derece iyi bir marka kol saati, kol düğmesi ya da son model bir telefon alabilirsiniz.

6. Başak Burcuna Hediye

Burçlara Göre Hediye

Evlerini temiz tutmayı ve evlerini farklı şekillerde süslemeyi çok seven başak burçlarına ev hediyesi alabilirsiniz. Alacağınız ev hediyesi ev ve evdeki diğer eşyalar ile uyum sağlamalıdır. Burçlar içinde hediye alınması en zor olan başaktır. Çünkü çok zor beğenir. Bu nedenle bir başak burcuna hediye almadan önce onun zevklerini çok iyi bilmelisiniz. Abartı olmayacak şekilde zarif takılar tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte başak erkeği için tıraş takımı ya da çok güzel kokan marka bir parfüm alabilirsiniz.

“Burçlara Göre Aşk Belirtileri : Sizin Burcunuz Nasıl Aşık Oluyor?” adlı içeriğimizi okumak için TIKLAYINIZ…

7. Terazi Burcuna Hediye

Burçlara Göre Hediye

Dış görünüşe en çok önem veren terazi burçlarına alacağınız hediyenin estetik olmasına dikkat etmelisiniz. Terazi kadını bu yüzden en çok makyaj malzemelerine önem verir. Ona sevdiği bir makyaj markasının makyaj setini alabilirsiniz. Son derece şık ve zarif bir takı seti, ya da kolye de çok mutlu edecektir. İpek bir fular da gene terazi kadınına alınabilecek hediyeler arasında. Terazi erkeğini iş hayatında kullanabileceği  zarif bir gömlek ya da kravat da çok mutlu edecektir.

8. Akrep Burcuna Hediye

Burçlara Göre Hediye

Çekici ve gizemli olan akrep burcu için en önemli özellik kalitedir. Dikkat çekmeyi ve güzel kokmayı seven akrepler için dikkat çekecek kokuda parfüm seti alabilirsiniz. Yemeyi ve içmeyi çok seven akrep erkeklerine aynı zamanda içki takımı, kaliteli puro ya da pipo da alabilirsiniz.

9. Yay Burcuna Hediye

Burçlara Göre Hediye

Yaşama sevincini en zirvede yaşayan yay burçları için iyi bir markanın son derece sportif ama kesinlikle kaliteli  sportif ürünlerinden ya da spor tarzda şık kıyafetlerinden alabilirsiniz. Yay burçları aynı zamanda kendilerini geliştirmeye, yeni bir şeyler öğrenmeye meraklıdırlar. Bu yüzden onlara kendini geliştirebileceği bir kurs ya da yabancı dil eğitim kursu hediye ettiğinizde çok mutlu olacaklardır. Aynı zamanda yay burcunun en büyük özelliği seyahat etmeyi çok sevmesidir. Ona tatil programı da hediye edebilirsiniz.

“Burç Analizi ile Hangi Şehir Olduğunu Söylüyoruz” adlı içeriğimizi okumak için TIKLAYINIZ…

10. Oğlak Burcuna Hediye

Burçlara Göre Hediye

Oğlak burcunun en belirgin özelliği işkolik olmasıdır. Ciddi derecede hırslıdırlar. Bu nedenle iş hayatında kullanabileceği hediyeler düşünebilirsiniz. Harika bir evrak çantası, bilgisayar çantası, fonksiyonel bir defter gibi…

11. Kova Burcuna Hediye

Burçlara Göre Hediye

Hediye alınması en zor burçlardan birisi kova burcudur. Bir kova burcunu mutlu etmenin yolu onu şaşırtmaktır. Onun tarzına yakın kaliteli bir kıyafet onu çok mutlu edecektir. Evi için dekoratif bir obje alabilirsiniz. Şık bir takı seti de kova burcunu çok mutlu edecektir. Alacağınız hediyelerin modern olmasına dikkat etmelisiniz. Teknolojik hediyeler kovaları her zaman çok mutlu eder. Telefon, bilgisayar, tablet, harika zeka oyunları, şık aksesuarlar, evleri için şık tabloları da tercih edebilirsiniz.

12Balık Burcuna Hediye

Burçlara Göre Hediye

Burçlara Göre Hediye önerilerimizin son maddesinde balık burcu bulunuyor. En romantik burçtur balık burcu. Alacağınız hediye balık burcunu duygulandırma amacında olmalıdır. Fantastik bir dünyaları olduğu için şık tablolar, çok şirin heykelcikler, çok sevdikleri bir müzik grubunun belki gitarları ya da piyasada bulunması zor plakları. Bu tarz anlamı bol hediyeler balıkları derinden etkiler.

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
0
Komik
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
1
Korkunç
Şoke Şoke
0
Şoke