Burçlara Göre Aşk Belirtileri : Sizin Burcunuz Nasıl Aşık Oluyor?

5 dakikada okuyabilirsiniz


Burçların duygulara, düşüncelere ve davranışlara büyük bir etkisi olduğunu artık bilmeyen yoktur. Her ne kadar basit gibi görünse de doğum tarihinizin, doğum saatinizin, gezegenlerin konumunun günlük yaşantınıza etkisi oldukça fazladır. Konu aşk olunca sevdiğiniz kişinin şifrelerini burcu sayesinde çözmek mümkün. Hangi burç nasıl aşık olur, sevdiğinde nasıl davranır hepsini Burçlara Göre Aşk Belirtileri : Sizin Burcunuz Nasıl Aşık Oluyor? içeriğinde derledik.

1. Burçlara Göre Aşk Belirtileri : Koç Burcu

Burçlara Göre Aşk Belirtileri

Zodyak’ın ilk burcu olan Koç, sosyal hayatının aksine ilişkilerinde çekingen olabilmektedir. Rahat tavırlarıyla bilinse de konu ilişkiler olduğunda kendisini geri çeker. Duygularını belli etmekten çok hoşlanmadığı gibi bağlanma korkusu da yaşayabilir. Karşısındakinden bir ışık görmediğinde ise onu elde etmek için uğraşmaz. Bunun sebebi olarak her ne kadar egosu gösterilse de bilinenin aksine Koç burcu ilişkilerinde ego savaşlarına girmez.

2. Burçlara Göre Aşk Belirtileri : Boğa Burcu

Burçlara Göre Aşk Belirtileri

Boğa burcu aşık olduğu zaman adeta küçük bir çocuğa dönüşür. Sevdiği kişiyle çocuklar gibi eğlenmek ister ve bunun için nerede olduğunun pek önemi yoktur. Boğa burcu oldukça kıskançtır. Korumacı tavırları hemen kendini göstermektedir. Ancak unutulmaması gereken bir şey var ki Boğa yalnızca sevdiğini kıskanır.

“Kadınlar hakkında doğru olan 13 olağan dışı sır” Adlı İçeriğimizi Okumak İçin TIKLAYIN…

3. Burçlara Göre Aşk Belirtileri : İkizler Burcu

Burçlara Göre Aşk Belirtileri

Sürekli karar değiştiren ve dengesiz tavırlarıyla bilinen İkizler, ilişkilerinde adeta başka biri haline gelmektedir. İkizler burcu aşık olduğu kişiye oldukça bağlıdır ve bunu göstermekten de hiçbir zaman çekinmez. Daima sevdiğiyle görüşmek ister hatta zor şartlarda bile mutlaka sevdiğine zaman ayırır. Sevdiği kişiyi hayatının merkezine koyar ve ona da bunu hissettirir.

4. Burçlara Göre Aşk Belirtileri : Yengeç Burcu

Burçlara Göre Aşk Belirtileri

Burçlar arasında en duygusallardan biri olan Yengeç aşık olduğu zaman üç kat daha fazla duygusallaşır. İlişkilerinde oldukça fedakâr davranırlar hatta kendilerini ikinci plana atabilirler. Yengeç burçları uzun ilişkilerden hoşlanır ve aile kavramına çok önem verdikleri için ilişkinin başlarında bile evlenme planları yaparlar.

5. Burçlara Göre Aşk Belirtileri : Aslan Burcu

Burçlara Göre Aşk Belirtileri

Gösteriş merakı ile bilinen Aslan burcu ilişkilerinde de bu huyundan vazgeçmez. Sevdiği kişiye hiç beklemediği anda görkemli sürprizler hazırlar. Neşeli bir burç olmasına rağmen aşık olduğu zaman duygusallaşır ve kırılganlaşır. Sevdiği kişiden beklemediği hareketler gördüğü zaman bundan çok etkilenir ve toparlanması da uzun sürer.

6. Burçlara Göre Aşk Belirtileri : Başak Burcu

Burçlara Göre Aşk Belirtileri

Başak burçları genellikle zeki insanlardan etkilenir. Zekâ onlar için en çekici özelliklerin başında gelir. Geçmiş yaşantısında kötü deneyimler yaşayan bir Başak yeni bir ilişkiye başlarken oldukça temkinli davranır. Hatta kimi zaman bu temkinli tavırlarından ötürü karşısındakiler sıkılabilmektedir. Ancak gerçekten ilişkiye başlamak istediği bir kişi olduğunda gardını indirerek kendini aşkın sularına bırakır.

7. Burçlara Göre Aşk Belirtileri : Terazi Burcu

Burçlara Göre Aşk Belirtileri

Terazi burçları ilişkilerinde adeta dengeyi sağlar. Tamamen sevdiği kişiye göre şekillenir. Alttan almaktan asla çekinmez ve yapıcı yönünü ortaya koyar. Kimi zaman sevdiklerinin yanında çok fazla konuşamazlar. Bunun sebebi ise çok heyecanlı bir yapıya sahip olmalarıdır. Bu heyecanlarından dolayı zaman zaman saçmalayabilirler.

8. Burçlara Göre Aşk Belirtileri : Akrep Burcu

Burçlara Göre Aşk Belirtileri

Akrep burçları duygularını saklamak konusunda oldukça ustadır. Aşık olduğunu anlayabilmek için onu çok iyi gözlemlemek ve davranışlarının altında yatan nedenleri analiz etmek gerekmektedir.  Eğer bir Akrep gerçekten severse sevdiği kişiyle arasında çok güçlü bir bağ oluşturur ve ondan kolay kolay vazgeçmez.

9. Burçlara Göre Aşk Belirtileri : Yay Burcu

Burçlara Göre Aşk Belirtileri

Zodyak Kuşağı’nda özgürlüğüne en düşkün burç olan Yay burcu aşık olduğu zaman da kendisinden ödün vermez. Sevdiği kişiyi ihmal etmez ancak tüm hayatını da ona göre şekillendirmez. Arkadaşlarına da oldukça fazla zaman ayırır. Kendisinin kısıtlanmasını istemediği gibi sevdiği kişiyi de kısıtlamaz.

10. Burçlara Göre Aşk Belirtileri : Oğlak Burcu

Burçlara Göre Aşk Belirtileri

Disiplinli ve bilge burç olan Oğlak ilişkilerinde de bir öğretmen gibidir. Sevdiği kişi ile birlikte sürekli deneyimler elde etmek, birlikte yeni şeyler öğrenmek ister. Planlı ve programlı olma özelliği ilişkilerinde de devam eder.  Ayrıca Oğlak burçları evcimendir ve evlilikten korkmaz.

11. Burçlara Göre Aşk Belirtileri : Kova Burcu

Burçlara Göre Aşk Belirtileri

Kova burçları duygularından emin olmadan adım atmaz. Bu nedenle ilişkilerini ağırdan alabilir. Fakat bu sevmediği, değer vermediği anlamına gelmez. Sadece iki tarafın da üzülmemesi için tedbiri elden bırakmazlar. Ancak bir süre sonra ateş bacayı tam anlamıyla sardığında Kova burcu da aşkın büyüsüne teslim olur.

12. Burçlara Göre Aşk Belirtileri : Balık Burcu

Burçlara Göre Aşk Belirtileri

Burçlar arasında sevdiğini en fazla belli eden burç Balık burcudur. Bir Balık sevdiğini göstermekten, hislerini açık açık söylemekten çekinmez. Duygusal ve çekingen bir yönü olmasına karşın konu aşk olduğu zaman kendini asla sınırlamaz. Sürekli sevdiği kişinin yanında olmaz ister. Aşık olduğu kişiye küçük jestler yaparak onun da kalbini kazanmasını iyi bilir.

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
0
Komik
Muhteşem Muhteşem
4
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
0
Şoke