Facebook’dan İlginç Karar, Beğen Butonu Kaldırılacak mı

1 dakikada okuyabilirsiniz


Sosyal paylaşım siteleri arasında en popüler olan Facebook kullanıcılarını şaşırtacak yeni kararlar aldı. Peki sosyal medyanın devi olan Facebook’un aldığı kararlardan sonra beğen butonu kaldırılacak mı?

beğen butonunu kaldırılacak mı?

Yıllardır kullanıcılar tarafından istenen beğenmeme butonu yerine beğen butonu kaldıralacak mı? Kullanıcılar, 6 Şubat 2018 tarihinden sonra 3. parti mobil uygulamalarda beğen butonunu göremeyecek. 3. parti geliştiriciler, beğen butonu yerine kendi geliştirecekleri butonlar üzerinden Facebook sayfalarına yönlendirme yapabilecek. 3. parti geliştiricilerin Android ve iOS uygulamalarında bu tarihten itibaren beğen butonu çalışmayacak.

Araştırmacılara Göre Sadece 4 Tip Facebook Kullanıcısı var. Hangisi Olduğunuzu Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ…

beğen butonu kaldırılacak mı?

Artık uygulamadaki bir sayfayı ya da haber akışındaki erişimi hızlandırmaya yardımcı olan bir makaleye beğen diyemeyecek olan kullanıcılar, geliştiriciler sayesinde sayfalara bir düğmeyle gidebilecek. Konuyla ilgili şirketten açıklama yapan bir çalışan “insanlar uygulamanın veya mobil sitesinin geliştiricisinin sayfasını açmak veya beğenmek için bu düğmelere dokunabilirler” şeklinde konuştu.

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
1
Komik
Muhteşem Muhteşem
2
Muhteşem
Acıklı Acıklı
1
Acıklı
Kızgın Kızgın
2
Kızgın
Korkunç Korkunç
1
Korkunç
Şoke Şoke
2
Şoke