İncecik Bacaklar Artık Hayal Değil! İşte Bacak İncelten Çorap Flaseek

2 dakikada okuyabilirsiniz


Bacaklarımı nasıl inceltirim sorusu, çoğu kadının cevap bulmaya çalıştığı sorulardan biridir.  Bacak inceltmek ve ince bacak ile hoş bir görünüm elde etmek için türlü türlü uğraşlar verilir. Bacak egzersizleri yapmak ya da çeşitli diyet programları uygulamak, bu uğraşlardan başlıcaları arasındadır. “İnce bacaklar için yapılması gerekenler konulu yazılar okumak da bir diğer aşama olarak gösterilebilir. Siz de bacaklarım çok kalın” diyenler arasında bulunuyorsanız Japonlar tarafından üretilmiş bu çoraplar tam da size göre. İşte bacak incelten çorap flaseek :

bacak incelten çorap flaseek

Korseye, destekli sütyene ve popo kaldırıcı külota alışık olsak da bacak incelten çorap ile yeni bir trendin oluştuğunu görüyor olduğumuz da bir gerçek. Japonların ürettiği bu çorap ile ince bacakların artık hayal olmadığı söyleniyor. Trendlerin oluşmasında  sosyal medyanın gücü de elbette ki yadsınamaz. Bu güç bacak incelten çorap flaseek ile de tekrar gözler önüne serilmiş oldu.

bacak incelten çorap flaseek

“Kilo Verme Yöntemleri: Sağlıklı Bir Şekilde Kilo Vermeniz İçin 8 Tavsiye” adlı içeriği okumak için TIKLAYINIZ…

Bacak İncelten Çorap Flaseek Sosyal Medyada Gündem Oldu

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya mecralarından Twitter’da  “Flaseek” markası altında üretilen bacak inceltici çorap gündem olmuştu. Bu çorap daha çok kalın bacakları olan ya da düz bir görünüme sahip olmak isteyen kadınların tercihi noktasında dikkat çekti. Çorap ile ilgili iddia ise şöyle: Bacak incelten çorap Flaseek, bacağı 5 cm, hatta daha da fazla inceltiyor.

bacak incelten çorap flaseek

Bacak İncelten Çorap Flaseek Erkeklerin de İlgisini Çekti

İnceltici olmasının yanı sıra sıkıştırıcı bir etkiye de sahip olan bu çorap, kadınlardan çok erkeklerin ilgisini çekmiş olacak ki; Twitter’da konu ile ilgili konuşan erkek sayısı hiç de azımsanacak bir oranda değil. Yapılan yorumlar ise birbirinden ilginç gözüküyor. “Göğüsleriniz için destekli sütyen kullanın, poponuz için popo kaldırıcı korse tercih edin, göbeğinizi yok etmek için korse giyin, şimdi kalın bacaklarınız için de de bacak incelten çorap alın. Peki siz gerçek misiniz” diyen de var, “Yiyin pastayı böreği, sonra gidip bacak incelten çorap alın” diyen de. Bacak incelten çorap Flaseek ile ilgili yorumlar bu şekilde. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumda paylaşın!

bacak incelten çorap flaseek

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
5
Komik
Muhteşem Muhteşem
15
Muhteşem
Acıklı Acıklı
2
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
3
Korkunç
Şoke Şoke
11
Şoke