Ayrılmak İsteyen Erkeğin Davranışları: Bu 8 Maddeye Dikkat Edin!

3 dakikada okuyabilirsiniz


Ayrılmak İsteyen Erkeğin Davranışları: Bu 8 Maddeye Dikkat Edin!

Ayrılmak İsteyen Erkeğin Davranışları: Bu 8 Maddeye Dikkat Edin! İlişkiye başlamak ne kadar zorsa ilişkiyi sürdürmek de bir o kadar zor. İlişkiniz artık eskisi kadar iyi gitmiyor hatta sık sık kavga ediyor olabilirsiniz. İlişkinizin sonunun geldiğine dair sinyaller hissedebilirsiniz. Erkek arkadaşınız bazı davranışlarıyla size ayrılık mesajı veriyor olabilir. Peki Ayrılmak İsteyen Erkeğin Davranışları nasıl olur? Ayrılmak isteyen erkek sözleri nedir? Veya ayrılmak isteyen erkeğe ne denir? Netrojen ekibi olarak ayrılmak isteyen erkek davranışlarını sizler için derledik. 8 maddede ayrılmak isteyen erkek nasıl davranır? İşte ayrılmak isteyen erkeğin davranışları :

1. Ayrılmak İsteyen Erkeğin Davranışları: Dokunmaz

ayrılmak isteyen erkeğin davranışları

Ayrılmak isteyen erkek sevgisini göstermek konusunda kendini geri çeker. Seviliniz elinizi tutmayı, sarılmayı, dokunmayı bıraktıysa duygusal uzaklaşma başlamış demektir. Bedensel uzaklaşma duygusal uzaklaşmanın işaretidir.

2. Ayrılmak İsteyen Erkeğin Davranışları: Telefon Açmaz

ayrılmak isteyen erkeğin davranışları

Gün içerisinde telefon konuşmalarınız azaldıysa ve arayan hep siz oluyorsanız tehlike çanları çalıyor demektir. İş yoğunluğu, yorgunluk gibi bahaneler öne sürüp konuşmaları kısa tutmaya çalışıyorsa, eskisi kadar sık mesaj atmıyorsa ayrılık sinyalleri başlamış demektir.

3. Ayrılmak İsteyen Erkeğin Davranışları: Şikayet Eder

ayrılmak isteyen erkeğin davranışları

Ayrılmak isteyen erkek hiç olmadığı kadar şikayetçi, mızmız, aksi tavırlar gösterir. Eğer erkeğin şikayetleri son dönemde artmaya başladıysa, en ufak hataları bile büyütüyors, sık sık mutsuzluğunu dile getiriyorsa dikkatli olmalısınız, bu bir ayrılık işareti olabilir.

“6 Maddede Erkekleri Kadınlardan Soğutan Davranışlar” Adlı İçeriği Okumak İçin TIKLAYIN…

4. Ayrılmak İsteyen Erkeğin Davranışları: İlgisiz Davranır

ayrılmak isteyen erkeğin davranışları

Artık sizinle vakit geçirmiyor, ilgisiz davranıyorsa; sizinle geçirilen zamanların yerini arkadaşları aldıysa ayrılmaya karar vermiş olabilir. Sevgiliniz ilişkinize ait olan zamanları çeşitli bahaneler ile arkadaşlarına yönlendirmeye başladıysa acilen önlem almalısınız.

5. Ayrılmak İsteyen Erkeğin Davranışları: Problemlerden Kaçar

ayrılmak isteyen erkeğin davranışları

Ayrılmak isteyen erkek sorunları çözmek yerine sürekli kaçmayı tercih eder. Böylece problemleri çözemez, sadece ertelemiş olursunuz. Bu da sorunların daha çok büyümesine neden olur.

6. Ayrılmak İsteyen Erkeğin Davranışları: Fark Etmez

ayrılmak isteyen erkeğin davranışları

Ayrılmak isteyen erkek sizdeki değişiklikleri fark etmez. Ne yeni saç şeklinize, ne de parfümünüzün kokusuna dikkat eder. Onun gözünde artık görünmez birine döndüğünüz için sizdeki hiçbir değişikliği fark etmeyecektir.

7. Ayrılmak İsteyen Erkeğin Davranışları: Tahammülsüzleşir

ayrılmak isteyen erkeğin davranışları

Sevgiliniz en küçük problemleri bile büyük sorunlar haline getiriyorsa ve devamlı olarak sizi suçluyorsa ayrılmayı kafaya koymuş demektir. Bu tartışmalar hem size tahammülü kalmadığını hem de sizi yıldırmaya çalıştığını gösterir.

8. Konuşmak İstemez

ayrılmak isteyen erkeğin davranışları

Sizinle konuşmak konusunda isteksiz davranır. “Canın mı sıkkın” diye sorduğunuzda geçiştirmeye çalışacaktır. Eskiden en ufak şeyleri bile sizinle paylaşırken, ayrılmaya karar verdikten sonra sizinle iletişim kurmaktan kaçınır hale gelir.

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
1
Komik
Muhteşem Muhteşem
4
Muhteşem
Acıklı Acıklı
5
Acıklı
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Korkunç Korkunç
1
Korkunç
Şoke Şoke
2
Şoke