Ay Tutulmasının Etkileri: Kanlı Kurt Ay Tutulması Burçları Nasıl Etkileyecek?

5 dakikada okuyabilirsiniz


Ay Tutulmasının Etkileri
Ay Tutulmasının Etkileri

Ay Tutulmasının Etkileri: Kanlı Kurt Ay Tutulması Burçları Nasıl Etkileyecek?

Ay Tutulmasının Etkileri: 21 Ocak günü Türkiye saatine göre 08.16’da “Süper Kanlı Kurt Ay Tutulması” gerçekleşti. Tutulmanın kanlı olarak adlandırılmasının nedeni, tutulma anında ışık kırılmasıyla ayın tam anlamıyla bakır rengine bürünmesi. Ay, tutulma sırasında dünyaya en yakın noktasında olup parlak göründü. “Kurt” sıfatını almasının sebebi eski Kızılderili kültürüne göre Ocak ayında, dolunaylarda kurtların ayın tutulma anında uluduğuna şahit olunması. Bu sebeple kış aylarında gerçekleşen ay tutulmalarına “Kurt Dolunayı” ya da “Kurt Ay Tutulması” deniliyordu. 

Kanlı Ay Tutulmasından En Çok Hangi Burçlar Etkilenecek? 

Ay tutulması tüm burçları etkileyecek, ancak sabit burçlar daha çok etkilenecek. Bunlar kova, akrep, boğa ve tutulmanın gerçekleştiği aslan burcu. 0 derecede gezegenleri bulunan kişiler, dikkatli olması gereken kişiler. Tutulma 1,5 yıldır aslan ve kova burcu arasında gerçekleşen tutulmaların sonuncusu. Kanlı ay tutulmasının aslan burcunda gerçekleşmesi; kendinizi öne çıkarma, egolarınızı ön planda tutma ve özgüvenli olacağınız dönemlere giriş yapmanızı sağlayabilir.  Peki kanlı ay tutulması sizin burcunuzu nasıl etkileyecek? Ay tutulmasının burçlara etkisi nelerdir? Kanlı ay tutulması hangi burcu nasıl etkileyecek? Hep birlikte inceleyelim.

Ay Tutulmasının Koç Burcuna Etkileri: Sakin Ol, Lider Sensin 

Ay Tutulmasının Etkileri

Tutulmanın 5. evi koç burcu. Durumları yönetmenin zamanı geldi. Aşk seni bekliyor, ay tutulması adeta koç burçları için gerçekleşiyor, iç dünyanızı ve köklerinizi tamamen değiştiren yeni bir döneme giriyorsunuz. Finansal yatırımlarda risk almanızı tavsiye etmediğimiz ama aşk hayatında oldukça cesur adımlar atacağınız bir dönemin eşiğinden geçiyorsunuz.

Ay Tutulmasının Boğa Burcuna Etkileri: Duygularından Emin Ol! 

Ay Tutulmasının Etkileri

Tutulmanın 4. evi boğa burcu. Aile ve ev konularında yetkin olacağınız bir döneme girdiniz. Problem olarak gördüğünüzü şeyleri gözünüzde büyüttüğünüzün farkına varıp çözüm aşamasına geçeceksiniz. Yeni bir eve taşınmanız ya da gayrimenkule yatırım yapmanız söz konusu olabilir. Kariyer ve eğitim hayatınızda büyük atılımlar gerçekleştireceksiniz. Aile yaşantınızda ufak tefek gerilimler yaşanabilir. Duygu karmaşası yaşayacağınız bir dönem yakın, duygularınızdan emin olarak adım atmanız sizi olumlu etkileyecek.

“2019 Burç Yorumları: 2019’da Hangi Burcu Ne Bekliyor?” adlı içeriğimizi okumak için TIKLAYINIZ…

Ay Tutulmasının İkizler Burcuna Etkileri: Planları Hayata Geçir

Ay Tutulmasının Etkileri

Ay tutulmasının 3. evi ikizler burcu. Yakın çevre ile ilişkilerinizde değişimler olacak, bizden söylemesi. Yeni bir iş hayatına atılabilirsiniz ya da eğitim hayatınızı başarıyla sonlandırabilirsiniz. İletişim yeteneklerinizi gösterebileceğiniz satış, pazarlama, sosyal medya gibi alanlarda kariyer yapmaya başlayabilirsiniz. Duygusal yalnızlığınız sonra ermek üzere, bizden söylemesi.

Ay Tutulmasının Yengeç Burcuna Etkileri: Sabırsızlığı Azaltma Vakti

Ay Tutulmasının Etkileri

Tutulmanın 2. evi yengeç burcu. Finansal konularda ön planda olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Yeni yatırımlar ve gelir kaynakları bulmanız söz konusu, birikim yapmanız gerekebilir. Eskiyi arkanızda bıraktığınız yeni bir başlangıç sizi bekliyor. Beklentilerinizi yüksek tutup hayatta biraz daha sakin kalmanız için önerimiz meditasyon yapmanız.

Ay Tutulmasının Aslan Burcuna Etkileri: İçindeki Gücü Keşfet

Ay Tutulmasının Etkileri

Ay tutulmasının evi aslan burcu. “Yalnızca Kendim ve Ben” mottosuyla yaşıyorsunuz.  Vakit kendi gücünüzü keşfetme vakti. Büyük bir değişim sürecine giriyorsunuz, yeni bir sayfa açabilir ya da yeni kararlar alabilirsiniz. Ay tutulması eski şeyleri geride bırakmak için ideal dönem. İlişkinizde kalıcı bir adım atabilir ya da yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

“Burçlara Göre Hediye Seçimi: 12 Burç İçin Birbirinden Farklı Öneriler” adlı içeriğimizi okumak için TIKLAYINIZ…

Ay Tutulmasının Başak Burcuna Etkileri: Kendinle Yüzleş

Ay Tutulmasının Etkileri

Tutulmanın 12. evi başak burcu. Geçmişinizle yüzleşmenin tam zamanı. Geçmişin hesaplaşmalarıyla travmaya girebilirsiniz. Zihinsel açıdan temizlik yapmanın vakti. Yoga gibi sakinleştirici aktivitelere yönelmek size iyi gelebilir. Yeni bir sayfa açmak için iç hesaplaşmalarınızdan kurtulmanız şart gibi görünüyor.

Ay Tutulmasının Terazi Burcuna Etkileri: Saygınlık Kazanıyorsun

Ay Tutulmasının Etkileri

Ay tutulması 11. evinde terazi burcu. Sosyal çevrenizde daha da sevildiğiniz günler yakın. Bazı insanları geçmişte bırakıyorsunuz ve yeni insanlara hayatınızı açıyorsunuz. Yaşam hedeflerinizde, gelecek planlarınızda yeni dönüşümler yakın.

Ay Tutulmasının Akrep Burcuna Etkileri: Güç Seninle

Ay Tutulmasının Etkileri

Tutulmanın 10. evi akrep burcu. Kariyer ve hedeflerinizle ilgili büyük değişimlerin yaşanması mümkün. Terfi almanız ya da iş bulmanız çok yakın. Aile ilişkilerinizde ufak gerginlikler yaşanabilir. Geçmişin yüklerinden kurtulmanız için son fırsat. İç dünyanızı temizleyin, çünkü güç sizinle.

“12 Burç İçin Sevdiğini Burcuna Göre Etkileme Yolları” adlı içeriğimizi okumak için TIKLAYINIZ…

Ay Tutulmasının Yay Burcuna Etkileri: Tesadüfler Kapıda

Ay Tutulmasının Etkileri

Ay tutulmasının 9. evi yay burcu. Jüpiter’in gücü sizin üzerinizde. Yurt dışı veya yabancılarla çalışma gibi fırsatlar karşınıza çıkabilir. Tesadüfler yükselişe geçmeniz için ayaklarınıza geliyor, iyi şeyler yakın.

Ay Tutulmasının Oğlak Burcuna Etkileri: Güzellikler Sana Geliyor

Ay Tutulmasının Etkileri

Tutulmanın 8. evi oğlak burcu. Gerçekten zorlandınız, çok şey yaşadınız ama her şey geride kaldı. Satürn’ün gücünden faydalanacağınız günler çok yakın. Maddi anlamda yükselişe geçeceksiniz hazır olun.

Ay Tutulmasının Kova Burcuna Etkileri: Aşk Zamanı

Ay Tutulmasının Etkileri

Ay tutulmasının 7. evi kova burcu. Uzun vadeli bir ilişkiniz varsa nikah masası yakın gibi görünüyor. Eğer bekarsanız hayatınızın aşkı kapıda, onu kalbinize almanızı bekliyor. İş hayatınızda iyi ilişkiler sizi bekliyor.

“Burçlara Göre Aşk Belirtileri : Sizin Burcunuz Nasıl Aşık Oluyor?” adlı içeriğimizi okumak için TIKLAYINIZ…

Ay Tutulmasının Balık Burcuna Etkileri: Yeni Heyecanlara Merhaba De

Ay Tutulmasının Etkileri

Tutulmanın 6. evinde balık burcu. Değişim işaretlerini takip edin. Sağlık konusunda dikkatli olmanız gereken bir dönemde olabilirsiniz. Depresyona elverişli ruh haline geçiş yapabilirsiniz ama rüzgâr sizin tarafınızdan esiyor. Yeni heyecanlar için doğru zaman, şimdi…

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
0
Komik
Muhteşem Muhteşem
3
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
0
Şoke
Ayse Kocet