5 Maddede Aşık Olunca Yapılan Hatalar

2 dakikada okuyabilirsiniz


Tamam aşkın gözü kördür. Hatta seni havalara uçuran duygular salgıladığı da doğru fakat hemen silkelenip kendine gelmelisin. Senin sorumlulukların var. Bu kadar havalara uçarsan bir bakmışsın yere çakılmısşın. Hatta Aşık Olunca Yapılan Hatalar zincirine yeni bir hata daha eklemişsin.

Ne olursa olsun, Aşık olunca yapılan salaklıkları ne kadar yaparsan, yap yine de aşk çok büyük bir duygu. Hatta öyle ki tanımı bile kişiden kişiye değişebilir. Böylesine büyük bir duyguyu nasıl yaşamalıyız peki? Yani kısacası aşık olunca ne yapılır, aşık olunca ne yapmalı?

Sözün özü insan aşık olunca ne yapar  , aşık olunca neler hissedilir bunları konuşacaktık normal şartlarda ancak bakış açımızı terse çevirelim istedim. “İnsan aşık olunca nasıl hatalar yapar?” Buyurun … 

1. Aşık Olunca Yapılan Hatalar: Hobilerinden Vazgeçmek mi? Asla!

Aşık Olunca Yapılan Hatalar

Tabii ki sevgilinle de bir çok aktivite yapabilirsin. Ama normalde zevk alarak yaptığın bir şeyden sevgilin istemiyor diye vazgeçmen hiç hoş değil. Kendine yaptığın en büyük saygısızlık. Yaptığın şeyi sen seviyorsan kimsenin engel olmasına izin verme. Bu sevgilin olsa bile.

2. Aşık Olunca Yapılan Hatalar: Arkadaşlarını Boşlama

Aşık Olunca Yapılan Hatalar

Arkadaşların seninle vakit geçirmek istiyor özlemişler ve sen onları reddediyorsun. Üstelik bunu sevgilin için yapıyorsan yalnız kalmaya mahkumsun.

3. Aşık Olunca Yapılan Hatalar: Kıyafetlerine Sakın Dokunma

Aşık Olunca Yapılan Hatalar

Sen kendine giydiğini yakıştırıyorsan ve rahat hissediyorsan kime ne? Seni senden daha iyi kimse bilemez. Başkasına göre giyinmek, kendi sevdiğin şeyleri giyememek bir nevi kendinden vazgeçmek. Hayır abartmıyorum. Sadece kendin ol istiyorum hepsi bu.

” Kadınlar İlişkiden Ne İster? Kadınların Erkeklerden Beklediği 7 Şey ” Adlı İçeriği Okumak İçin TIKLAYIN…

4. Aşık Olunca Yapılan Hatalar: Dövme Çılgınlığı

Aşık Olunca Yapılan Hatalar

Tatlım tamam sev yine sev de illa bir yerlerinde taşıyarak tescillemen sence de gereksiz değil mi? Yani kime bu gösterişin? Kendineyse ne gerek var. Sadece sevgini, aşkını hissedip ve bunu sevdiğine göstermen yetmiyor mu? Bunu iyice bir düşünelim.

5. Aşık Olunca Yapılan Hatalar: Yapman Gerekenleri Hemen Yap

Aşık Olunca Yapılan Hatalar

Senin bir de kariyer hayatın var. Sevgilinle işini birbirinden ayırmalısın. Başarılı bir iş hayatının olması kendinle gurur duymanı ve en önemlisi kendini daha çok sevmeni sağlar. Ve eğer sen kendini seversen sevgilin seni daha çok sever. O yüzden hem işine odaklan hem de eşine. Sen bunu yapabilirsin.

 

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
2
Komik
Muhteşem Muhteşem
3
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
1
Korkunç
Şoke Şoke
2
Şoke
Osk

İstanbul' da doğmuş, hayalleriyle büyümüş bir insan evladı olarak dünyaya gelmiştir. Bu yola Gazetecilik okuyarak başlayan ve dik başlılıkta marka olan bu kızın, mavi en sevdiği renktir. İnadı boyundan büyük olabilir ama sevgisi dünyadan da büyük. hehe :) @osk.official