Arkadaşınız Size Aşık mı? Bu 10 Davranışı Sergiliyorsa Dikkat!

3 dakikada okuyabilirsiniz


Arkadaşlarınız genellikle dünya üzerinde kendinizi en yakın hissettiğiniz insanlardır. Ve bazen öyle bir hisse kapılırsınız ki, bir bakmışsınız o en yakın arkadaşınıza birdenbire âşık olmuşsunuz. Bu duygunun karşılıklı olmama ihtimali ise en korktuğunuz şeydir. Fakat bazen de tam tersi olur, yani en yakın arkadaşınız size âşık olur.  Arkadaşınızın size karşı olan gerçek hislerinizi öğrenmeniz için dikkat etmeniz gereken bazı durumları sizler için derledik. İşte “ arkadaşınız size aşık mı ” sorusuna yanıt verebilecek 10 durum:

10.Yardım

arkadaşınız size aşık mı

Arkadaşlar birbirlerine her zaman yardım eder ve aslında bu şüphelenilecek bir durum değildir. Fakat size yardım etmek için sevgilisini, işini ya da arkadaşlarını ihmal ediyorsa, muhtemelen size olan duyguları arkadaşlığın ötesine geçmiştir.

9.Hediyeler

arkadaşınız size aşık mı

Arkadaşlar birbirine herhangi bir sebep olmadan da küçük hediyeler alabilir. Ama size aşık olan birisi, sizi etkilemek istiyordur ve bunu her zaman hayalini kurduğunuz pahalı bir şeyi satın alarak gerçekleştirmek isteyecektir.

8.Alışveriş

arkadaşınız size aşık mı

Eğer bir adam bütün gün sizinle alışveriş yapmak için hazır vaziyetteyse, muhtemelen sizi özverisi ile etkilemek istiyordur. Arkadaşlar ise böyle durumlarda yorulduğuna dair sinyaller verir.

7.Diğer Erkekler Hakkında Konuşması

arkadaşınız size aşık mı

Arkadaşlar en zor anlarınızda size destek olmak için her zaman hazırdır. Ama bunu yaparken objektif olurlar. Size aşık olan bir insan ise objektif olmak yerine her zaman için sizin tarafınızı tutar.

6.Arkadaşınız Size Aşık mı ?Aşırı İlgi Gösteriyorsa Evet

arkadaşınız size aşık mı

Normal arkadaşların zaman geçirmekten zevk aldığı başka arkadaşları da vardır. Fakat arkadaşınız size aşıksa, daima yanınızda kalmayı tercih eder.

“Sevmeyen Erkeğin Davranışları: Bu 9 İşarete Dikkat Edin!” adlı içeriğimize ulaşmak için TIKLAYINIZ…

5.Özür Dileme

arkadaşınız size aşık mı

İyi bir insan karşısındakine zarar verdiği zaman özür diler. Sizi seven insan ise bu özrü karşınızda diz çökmeye kadar götürür. Çünkü sizi kaybetmekten korkuyordur.

4.Sarhoş Olduğu Zamanki Davranışları

arkadaşınız size aşık mı

Alkol her şeyi olduğundan daha kolay gösterir. Bu yüzden sizi seven insan sarhoş olduğu zaman size dair sırlarını da açığa çıkaracaktır.

3.Diğer Kadınlarla Tanışma

arkadaşınız size aşık mı

Sizi seven bir adam, kendisini başka bir kadınla tanıştırmaya yönelik tekliflerinizi her zaman reddeder. Bu, “arkadaşınız size aşık mı ” sorusuna yanıt olabilecek önemli bir ipucudur.

2.Partnerinize İlgisi

arkadaşınız size aşık mı

Arkadaşınız bütün dikkatinizi erkek arkadaşınızın olumsuz yönlerine çekiyorsa muhtemelen ondan kurtulmak ve onun yerine geçmek istiyordur.

1.Hafıza

arkadaşınız size aşık mı

Normal bir arkadaş anlattığınız şeyleri unutabilir. Ama sizi seven kişi söylediğiniz her şeyi bütün detaylarıyla her zaman hatırlıyordur.

Kaynak: brightside

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
3
Komik
Muhteşem Muhteşem
7
Muhteşem
Acıklı Acıklı
3
Acıklı
Kızgın Kızgın
3
Kızgın
Korkunç Korkunç
1
Korkunç
Şoke Şoke
6
Şoke
Afife