Kitap Kapak Modelliği ve Daha Fazlasıyla: Anar Kimdir?

3 dakikada okuyabilirsiniz


Anar kimdir desem. Tamam siz onu Wattpad de kitap kapağı modelliğinden tanıyor olabilirsiniz fakat bende daha fazlası var. Tabii ki benim bildiğim sizin de bileceklerinizdir. E ne duruyoruz. Anar kimdir öğrenmeye başlayalım o zaman.

Anar 18 yaşında Azerbaycan’dan Türkiye’mize gelmiş genç bir model. Ve 3 senedir İstanbul’da yaşıyor. Şöhretini kitap modelliği yaparak yakalamış olduğunu sevenleri çok iyi bilir. Bu sayede Türkiye’de tanınmış seveniyle sevmeyeniyle çokça tanıyanı var. Yeni keşfetmiş olmanın bir burukluğu olmadı değil hani bende fakat tanıyıp seven kısmında ben de varım artık.

“Meydan Okuyorum” adlı yeni şarkısıyla dolu dolu geldiğinin sinyalini verebilirim. Şarkının serüvenini merak etmez miyim hiç. “Meydan Okuyorum” adlı şarkımın söz ve bestesi şu an menajerim olan Timuçin Denizmen’e aittir. Şarkımızın aranjesini müzik piyasasında çok iyi referanslara sahip olan başarılı hocam Tarık İster yaptı” diyen Anar, “geçtiğimiz günlerde şarkımızın klipini TRT gibi çok yüksek referansları olan yönetmenimiz Fatih Çilingir ile Beykoz Kundura Film Platosunda çektik. Klibimizin kurgusu da Fatih hocamıza aittir. Şarkımıza Batı Pop ve film tadında bir klip çektik. Hedeflerimiz büyük” diyerek ifade etti.

“Düğünlerin Baş Tacı “Erik Dalı” Şarkısı İle Ömer Faruk Bostan” adlı içeriğimize ulaşmak için TIKLAYINIZ…

2005 ‘te sahne aldığı tiyatroda alkışlandıktan sonra “Ben sahnelerde olmalıyım” demiş. İyi ki de demiş. Daha sonra bu hayalini hedefe dönüştürmek güç olmamış. Anar, hiçbir şeyin imkansız olmadığını inananlardan. Ki şuan bulunduğu yer en büyük kanıtı. Anar, “Bu yolda bana büyük destek olan Timuçin Denizmen’e çok teşekkür ederim. 2017 Nisan ayından beri beraberiz ve bu zamana kadar çok yol kat ettik. Timuçin hocamla benim hedeflerimiz büyük. Bizi izlemeye devam edin” dedi. Genç şarkıcının tek hayalinin şarkıcı olmak olduğunu öğrendim. Hatta dünya starı ve ikon olmak hedefi. İdolü ise Michael Jackson. “Şuan bir çoğunuza gülünç gelebilir fakat ben şarkıcı olacağım dediğimde de bana gülenler vardı. Şuan 2 ve 3. Şarkımız için çalışma içerisindeyiz” diye söyleyen Anar, “Hiçbir şey imkansız değildir. Siz inanın ve yolunuzdan vazgeçmeyin yeter” dedi.

Anar kimdir

Klipinte dans ettiğini gördüm. Ki en sevdiğim şeyler arasındadır dans. O yüzden Anar kimdir diye merak ederken bu konuyu özellikle sordum. Dans konusunda oldukça yetenekliymiş. Kısa sürede büyük yol kat etmiş. Hem dans hem de müzik konusunda yeteneğini keşfeden ve o ışığı gören ilk kişi menajeri Timuçin Denizmen olmuş. İçindeki starı çekip çıkartan kişiymiş. Birinin yanında böyle büyük destekçisi varsa kanatsız uçabilecekmişsin gibi geliyor bana. Genç şarkıcımız oldukça şanslı bu konuda. Anar, “Dans konusunda bana yardımcı olan ve klip koreografisini oluşturduğumuz arkadaşlarım Kaan Özatalay, Abdullah Dağ ve Dilek Alın’a çok teşekkür ederim. Onları iyi ki tanımışım diyorum” diyerek ifade etti. Bu arada Anar’ın önce ailesi sonra abisi olarak gördüğü Timuçin Denizmen ve hayalleri olmazsa olmazlarındanmış.

Ve son olarak “Beni hiçbir çıkarı olmadan seven ve destek olan herkese çok teşekkür ederim. Sizler sayesinde şimdiye kadar birçok şey öğrendim. Kendimi sizlere borçlu hissediyorum. Beni neticede sizler var ettiniz. Ben tabii ki vardım evet ama şu an şu durumdaysam sizler sayesinde” diyen Anar, “Her zaman sizin karşınızda olacağım. Siz de beni yalnız bırakmayın. Sevgiler herkese. Sevmeyenlerim de beni tanıdıktan sonra seveceklerdir. O yüzden herkesi kucaklıyorum. Seven, sevmeyen herkes iyi ki varlar” diyerek sözlerini tamamladı.

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
1
Komik
Muhteşem Muhteşem
1
Muhteşem
Acıklı Acıklı
1
Acıklı
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Korkunç Korkunç
1
Korkunç
Şoke Şoke
1
Şoke
Osk

İstanbul' da doğmuş, hayalleriyle büyümüş bir insan evladı olarak dünyaya gelmiştir. Bu yola Gazetecilik okuyarak başlayan ve dik başlılıkta marka olan bu kızın, mavi en sevdiği renktir. İnadı boyundan büyük olabilir ama sevgisi dünyadan da büyük. hehe :) @osk.official