Ünlü Youtuber Alper Etiş Cevapladı Hikayesi Ne’nin Hikayesi Ne?

2 dakikada okuyabilirsiniz


Alper Etiş şu sıralar Youtube Hikayesi Ne projesi ile gündemde. Ancak Alper Etiş tek projeye sığdırılamayacak kadar önemli işler yapmış bir isim. Onu MTV Türkiye’nin ekran yüzü olarak tanıdık CNN Türk’teki Dünya Alem programı ile daha bir sevdik. Alper Etiş’e sorduk işte “Hikayesi Ne“nin cevabı.

Alper Etiş

Osk olarak Alper Etiş ile röportaj yapmak ayrı bir mutluluk verdi bana. Çünkü sektörden birini dinlemek çok keyifliydi. Ayrıca bu röportajı okuyanların Alper Etiş kimdir sorusunun cevabını alacaklarına eminim. Alper Etiş’in yaşı sadece 31 yani 1986 doğumlu olmasına rağmen inanılmaz tecrübeler biriktirmiş. Şey bu arada laf aramızda diksiyonu çok iyi.

Alper Etiş'e Sorduk

Alper Etiş’in sunuculuğunu üstlendiği Hikayesi Ne adlı program, tarihi bilgiler vererek izleyicilerini bilgilendiriyor. Bu arada size güzel bir haberimiz var. Hikayesi Ne Youtube kanalı oldukça profesyonel bir ekibin eseri. Yani Hikayesi Ne yakında Youtube mecrasının da profesyonelleşeceğinin bir emarelerinden biri olabilir.

“Genç, Güzel ve Oldukça Başarılı Bir Youtuber: İrem Çalhan” adlı içeriğimize ulaşmak için TIKLAYINIZ…

‘Şuan İçin Sosyal Medyada Hiçbir Filtre Yok’

Alper Etiş'e Sorduk

Alper Etiş Günümüzde ünlü olmak için çok profesyonel bir makinaya ihtiyaç olmadığını söylüyor: “Şöyle bir dezavantaj var. Önünüzde hemen hemen hiçbir filtre olmadığı için, yaptığınız işten pişman olabilirsiniz ya da çıkacak sonuç sizi istediğiniz yere götürmeyebilir.”

‘Vlog İçin Kendimi Sıkıcı Buldum’

Alper Etiş'e Sorduk

Youtube’da Vlog çekmenin ayrı bir başarı olduğunu söyleyen Alper Etiş, “Benin bir günümü çekmek bence çok sıkıcı. Spora git, dolaş, arkadaşlarınla takıl, toplantıya git falan. Bunları bir kere çektin iki kere çektin. O kadar. Bunu farklı bir şekilde yapanlar için bu bir başarı ve sonsuz bir saygım var,”diyor.

‘Televizyon Hala Kral’

Alper Etiş'e Sorduk

Alper Etiş’e göre, televizyon hala kral, hangi Youtuber’a sorsanız televizyonda olmak ister diyor ve kendisinin de hala televizyonda iş yapmak istediğini belirtiyor.

Ve daha birçok soruyu cevaplandırdığımız, eğlenceli geçen Alper Etişile videolu röportajımızı sakın kaçırmayın. Çok yakında. Netrojencom Youtube kanalımızda.

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
0
Komik
Muhteşem Muhteşem
3
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
1
Şoke
Osk

İstanbul' da doğmuş, hayalleriyle büyümüş bir insan evladı olarak dünyaya gelmiştir. Bu yola Gazetecilik okuyarak başlayan ve dik başlılıkta marka olan bu kızın, mavi en sevdiği renktir. İnadı boyundan büyük olabilir ama sevgisi dünyadan da büyük. hehe :) @osk.official