Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır? 9 Maddede Aldatan Erkek Davranışları

5 dakikada okuyabilirsiniz


Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır?
Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır?
Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır? 9 Maddede Aldatan Erkek Davranışları

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır? 9 Maddede Aldatan Erkek Davranışları: Hiç şüphe yok ki; “aldatmak” kelimesinin kulağa son derece soğuk gelen, hoş olmayan bir tınısı var. Aldatmak ya da aldatılmak kendimize ya da partnerimize konduramayacağımız durumların başında geliyor. Fakat şurası da bir gerçek ki; hayatımız boyunca hiç tahmin etmeyeceğimiz durumlarla karşılaşabiliyoruz. Ve böyle durumlarda “Ben bunu asla yaşamam”, “O bunu asla yapmaz” gibi cümleler de ne yazık ki anlamını yitiriyor. Her şeyin yerini kocaman bir “şüphe” hissine bıraktığı bu noktada, bazı tavır ve davranışlar bize ipucu olabiliyor. Bu davranışları sizler için derledik. İşte aldatan erkek nasıl davranır diye merak edenler için “Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır” sorusuna cevap niteliğinde, 9 maddede aldatan erkek davranışları:

1.Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır? Hayatına Yenilikler Katması

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır

İnsanların hayatlarında yeniliklere yer vermesi tabii ki de normal bir durumdur. Fakat bir erkek kendi rutinini bozacak şeyler yapıyorsa, bu biraz anormaldir. Yeni bir parfüm, yeni bir saç kesimi, yeni bir giyim stili gibi yeniliklerin hepsi aynı anda hayatınıza giriyorsa ve sizinle bunları neden yaptığına dair mantıklı bir paylaşım gerçekleştirmiyorsa, ortada tedirgin edici bir şeyler var demektir.

2.Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır? Telefondaki Şifreler

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır

Bir erkek telefonuna, tabletine veya bilgisayarına, herhangi bir sebep göstermeden, üstelik de durduk yere şifreler koymaya başlamışsa, bu endişe verici bir işaret olarak kabul edilebilir. Telefonumuza birçoğumuzun şifreler koyduğu bir gerçektir. Fakat bu durum, hayatınıza birdenbire giriyorsa eşinizin sizden sakladığı bir şeylerin olma ihtimali yüksektir.

3.Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır? Saldırganlık ve Öfke

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır

Aldatan bir erkeğin en dikkat çekici özelliği, saldırgan ve öfke dolu davranışlar sergilemesidir. Bu saldırganlık türüne örnek vermemiz gerekirse, partnerinizin telefonunun çaldığını ve konuşmak için bulunduğunuz odadan çıktığını varsayalım. Konuşma bitip geri döndüğünde, kendisine sorduğunuz en basit soru bile onu kızdıracaktır. Çünkü kendisini suçlu hissedecektir ve öfkeli davranışlar sergileyip, sizi suçlayarak kendini haklı çıkarmaya çalışacaktır.

“Ayrılmak İsteyen Erkeğin Davranışları: Bu 8 Maddeye Dikkat Edin!” Adlı İçeriği Okumak İçin TIKLAYIN…

4.Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır? Seyahat Teklifleri

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır

Eşinizin sadakatinin sona erdiğinin bir diğer işareti ise, sizi evden uzaklaştırma gayretidir. Sizi ısrarla, arkadaşlarınızla buluşmaya ve sinema, restoran gibi yerlere gitmeye teşvik ediyor fakat kendisi bu planların hiçbirinde yer almıyorsa, bu tedirginlik uyandırıcıdır. Bunun bir diğer şekli de tabii ki bir yerlere sizsiz gitme eğilimidir.

5.Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır? Ruh Halinde Değişiklikler

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır

Partnerinizin sizden sakladığı bir şeyler varsa, sık sık bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak isteyecektir. Bu uzaklaşma seansları için ise birtakım sebep ya da mazeretlere ihtiyacı olacaktır. Ve bunları yaratmak için de çeşitli yollara başvurması muhtemeldir. Aniden sinirlenmesi, birden içine kapanması bu davranış türlerine birer örnek olabilir. Bir diğer örnek de hiç kuşkusuz, sizinle kavga etmek istemesi ve birazcık uzak kalmanın doğru olacağı yönündeki düşüncesini haklı gösterme eğilimidir.

6.Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır? Birlikte Yaptığınız Şeyleri Yanlış Hatırlaması

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır

Bir şeyleri unutmak ya da eksik hatırlamak tabii ki de hepimizin başına gelebilecek şeylerdir. Fakat burada bahsedeceğimiz durum biraz daha farklı. Mesela partnerinizle bir film hakkında konuştuğunuzu varsayalım. Siz filmi birlikte izlemediğiniz konusunda son derece eminken, o ısrarla izlediğinizi söylüyorsa bu; kendisinin o filmi belki de bir başkasıyla izlediğinin bir işareti olabilir. Bu durum, birlikte geçirdiğiniz herhangi bir zaman ya da birlikte yaptığınız herhangi bir aktivitede beraber olup olmadığınız konusundaki fikir uyuşmazlığı noktasında da geçerli olabilir, film sadece bir örnek.

“Aşk Acısı Nasıl Geçer? Bilmeniz Gereken 10 Önemli Tavsiye” Adlı İçeriği Okumak İçin TIKLAYIN…

7.Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır? Aniden Artan Mahremiyet İhtiyacı

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır

Aldatan bir erkeğin evde ya da bir odada tek başına kalmaya daha çok ihtiyacı vardır. Partneriniz, bulunduğu odanın kapısını aniden kapatmaya başlamışsa ya da sessiz bir çalışma gerçekleştirmesi yönündeki hassasiyeti ilginç bir biçimde artmışsa, bu tedirgin edici bir durumdur. Zira aldatan bir erkeğin, bir başkasıyla belki telefon görüşmesi, belki görüntülü görüşme belki de bir mesajlaşma gerçekleştiriyor olma ihtimali yüksektir.

8.Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır? Yaptığı Harcamaları Gizlemesi

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır

Partnerinizle bir hayatı paylaştığınıza göre sizden gizli bir harcama yapmıyor olması gerekmektedir. Fakat harcamalarını sizden gizliyorsa; örneğin kredi kartı ekstrelerini köşe bucak saklamaya çalışıyorsa, ortada kafa karıştırıcı bir şeyler var demektir. Bu harcamalarda, sizin haberdar olmadığınız hediyeler, otel ya da gezi ödemeleri yer alıyor olabilir.

9.Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır? Cinsel İsteksizlik

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır

Aldatan erkeğin bir diğer işareti de cinsel isteksizliğidir. Cinsel hayatınızdaki rutininizde çok bariz değişiklikler olmaya başladıysa, partneriniz isteksiz tavırlar sergiliyorsa bu tedirginlik vericidir. Bu konuda bir başka örnek de sizinleyken kullanmadığı halde, çantasında, çekmecesinde ya da herhangi bir yerde prezervatif saklamasıdır.

Bütün bunlardan sonra göz ardı etmemeniz gereken şey; bu sinyallerin ayrı ayrı gözlemleniyor olmasının her zaman için aldatıldığınızın bir kanıtı olmadığıdır. İnsan psikolojisi değişkenlik gösteren ve zaman zaman kendi geleneğini bozabilecek türden davranışlar sergileten bir yapıdadır. Unutmamalısınız ki; partnerinizi en iyi tanıyan kişi de en doğru değerlendirmeyi yapacak olan kişi de yine sizsiniz.

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
0
Komik
Muhteşem Muhteşem
2
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
1
Şoke
Afife