Adriana Lima Metin Hara İlişkisi Sahte mi Dedirtecek Müthiş Öngörü

2 dakikada okuyabilirsiniz


Victoria’s Secret’ın en güzel mankenlerinden Adriana Lima ile Türk yazar Metin Hara’nın aşkı magazin gündemini epeyce çalkaladı. Olaylar çok tatlı şekilde ve medyanın gözü önünde gerçekleşti. Bu ilişki acaba sahte mi dedirtecek şekilde bu aşkın çok öncesinden Metin Hara’nın bu ilişkiye dair bir tahminde belki de esprili bir yaklaşımda bulunduğunu biliyor muydunuz? Öncesinde detaylar…

 

Aslında Adriana’ mıza ilk Türk kısmet Acun Ilıcalı olarak görülüyordu. Acun sonradan Şeyma Subaşı ile erdi muradına Adriana’ya Türk sevgili bulma hevesimiz kursağımızda kaldı.

metin hara adriana lima

Sonra yardımımıza Adriana’mızı bir organizasyonda Türkiye’ye davet edip Metin Hara ile buluşturan vatansever organizatörlerimiz yetişti. Metin Hara Instagram’da paylaştığı resme şunları yazdı: “Gerçekten son derece mütevazı, doğal bir ruh. Bütün dişilerin kendi doğalarında vahşi ve özgür olmaları dileğiyle…”

Sonra Adriana sıkı bir Metin Hara okuyucusu olmasın işe bak..

Adriana’mız kitabı çok sevmiş olacak ki bana yolculuğumda eşlik diyerek paylaşmayı ihmal etmedi.

Sonrasında el ele görünce ya artık bu iş oluyor demekten kendimizi alamadık.

Öpüşürken görünce e tamam bu iş olmuş dedik.

Sağolsun medyamız daha fazlasını gösterdi ama bir yandan da içimizden ya bu iş nereye gidiyor daha görmesek mi demeden edemedik.

metin hara adriana lima sahte ilişki

Her şey böyle tatlı tatlı önümüzde cereyan ederken Metin Hara’nın kitabında yazdığı: ” ilişkide taraflardan biri “hayır” dediyse o ilişki bitmiştir. Karşı taraf kabul etmediği halde ilişki devam edecekse, o halde ben de hemen dünyaca ünlü bir starla ilişkiye başlayayım ve o da bana “Hayır” dediği halde ben onu dinlemeyerek beraberliğimize devam edeyim,” sözleri bizi kıllandırmadı değil. Ama elimizde başka bir delil olmadığından bu ikilinin tüm yurdu mutlu eden ilişkisinin gerçek olmasını temenni ediyoruz

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
6
Komik
Muhteşem Muhteşem
3
Muhteşem
Acıklı Acıklı
3
Acıklı
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Korkunç Korkunç
2
Korkunç
Şoke Şoke
6
Şoke
Berk Dede