Öğrenmek İsteyenlere: 7 Maddede Erkeklerin Bilinmeyen Zevk Noktaları

3 dakikada okuyabilirsiniz


Erkeklerin Bilinmeyen Zevk Noktaları hakkında bilginiz var mı? Erkeklerin zevk aldığı hareketler nelerdir? Hangi bölgelere dokunursanız erkekte haz uyandırırsınız? Ya da erojen bölgesi ile ilgili bir fikriniz var mı?

Ülkemizde ve Dünya üzerinde boşanmaların veya ayrılmaların çoğu cinselliğin yeteri kadar iyi olmamasından kaynaklı. Halbuki bir erkeği memnun etmenin yolu hayal edemeyeceğiniz kadar çok. Yeter ki bu istek uyandıran erojen bölgelerini keşfedin. Size yardımcı olabilmek adına bu içeriği hazırladık. İşte, Öğrenmek İsteyenlere: 7 Maddede Erkeklerin Bilinmeyen Zevk Noktaları…

1. Erkeklerin Bilinmeyen Zevk Noktaları: Diz Kapakları Bölgesi

erkeklerde erojen bölge; diz kapağı

Erkeklerin diz kapakları son derece hassas bir erojen noktasıdır. Herhangi bir erkek giyinikken bile buraya elle yapılacak küçük bir masaj, onun zihninde çılgınca hayaller kurmasına yardımcı olabilir.

2. Erkeklerin Bilinmeyen Zevk Noktaları: Karın Bölgesi

Erkeklerde erojen bölge; karın bölgesi

Erkeklerde göbek deliğinin hemen alt kısmı etkili bir haz noktasıdır. Bu noktaya yapılacak herhangi bir hamle erkek için unutulmaz olabilir. Erkeklerin yan taraflarının da son derece hassas olduğunu belirtmekte fayda var.

“Kadınları Baştan Çıkaran 14 Şey: İşte Çekici Erkeğin Özellikleri” Adlı İçeriği Okumak İçin TIKLAYIN …

3. Erkeklerin Bilinmeyen Zevk Noktaları: Avuç İçi Bölgesi

Avuç içi erojen bölge

Avuç içine yapılan dokunuşlar birçok erkeğin hızlı bir şekilde uyarılmasına neden olur. Özellikle masörler avuç içi bölgesinin ne derecede hassas olduğunu çok iyi bilmektedirler.

4. Erkeklerin Bilinmeyen Zevk Noktaları: Göğüs Uçları Bölgesi

erkeklerde erojen bölge; göğüs uçları

Göğüs uçları; kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de en erojen bölgeler arasındadır. Bu noktaya yapılacak olan dokunuşlar hiç tahmin edilemeyen bir zevk alma olarak geri dönecektir.

“Geleceği Olmayan İlişkinizi Bitirmeniz Gerektiğini Gösteren 9 İşaret” Adlı İçeriği Okumak İçin TIKLAYIN …

5. Erkeklerin Bilinmeyen Zevk Noktaları: Perine Bölgesi

Erkeklerde erojen bölge; perine bölgesi

Perine bölgesi; yumurtalıklar ile makat arasındaki deri olarak tanımlanır. Erkeklerin ikinci zevk noktası ( g noktası ) perine noktasıdır. Erkeklerde perine masajı oldukça haz uyandıran bir yöntemdir.

6. Erkeklerin Bilinmeyen Zevk Noktaları: Prostat Noktası

Erkeklerde erojen bölge; prostat bölgesi

Erkeklerin bilinen üçüncü g noktası, prostat noktasıdır. Bu bölgeye yapılan bir masajdan sonra sertleşmenin azaldığı ve prostat kanseri riskinin azaldığı da bilinmektedir.

7. Erkeklerin Bilinmeyen Zevk Noktaları: Frenulum Bölgesi

Erkeklerde erojen bölge; frenulum bölgesi

Erkeklerde frenulum bölgesi ( ilk g noktası ); cinsel organın hemen altındadır. Sinir uçlarının yoğun olduğu bu bölgeye dokunulduğu anda erkeklerde yüksek tahrik sağlanabilir.

Erkeklerin zevk noktaları videosu için tıklayın.

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
3
Komik
Muhteşem Muhteşem
5
Muhteşem
Acıklı Acıklı
3
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
4
Şoke
NetroJen