Uyku Pozisyonu Testi: 6 Farklı Uyku Pozisyonuna Göre Kişilik Analizi

3 dakikada okuyabilirsiniz


Uyurken aldığınız pozisyonun, nasıl bir insan olduğunuza dair ipuçları verdiğini biliyor muydunuz? Sizinle ilgili birçok bilgiyi ve hatta gerçek kişiliğinizi ortaya çıkararak uyku pozisyonuna göre karakter analizi yapabileceğiniz bir test bulduk. Ve bu uyku pozisyonu testi oldukça basit. Tek yapmanız gereken aşağıdaki resimleri incelemek ve uyuduğunuz zaman sıklıkla aldığınızı düşündüğünüz uyku pozisyonu hangisiyse onu seçmek. İşte uyku pozisyonuna göre kişilik analizi yapabileceğiniz 6 farklı uyuma biçimi:

Uyku Pozisyonuna Göre Kişilik Analizi İçin 1. Pozisyon

Uyku Pozisyonuna Göre Kişilik

Eğer dizlerinizi yapıştırıp kendi tarafınıza doğru çekmeden uyuyamıyorsanız, sakin ve güvenilir bir kişiliğiniz var demektir. Sizin için birisini kırmak, incitmek hiç kolay değildir. Ayrıca geleceğe dair korkularınız da yoktur. En mutsuz gibi gözüken kış sabahlarında bile gülümseyebilirsiniz. Hayatınızda meydana gelen hemen hemen bütün değişiklikler için neticeye sorunsuzca ulaşabilirsiniz.

Uyku Pozisyonuna Göre Kişilik Analizi İçin 2. Pozisyon

Uyku Pozisyonuna Göre Kişilik

Eğer genellikle cenin pozisyonunda uyuyorsanız, korunmaya, anlaşılmaya ve duygularınızı paylaşmaya ihtiyaç duyuyorsunuzdur. Bu şekilde kıvrılarak kendinizi etrafınızdaki sorunlardan uzak tutmaya çalışırsınız. Yetenekleriniz ve potansiyeliniz için en iyi çıkış yolu resim yapmak, dans öğrenmek ya da bir şeyler yazmak olabilir.

Uyku Pozisyonuna Göre Kişilik Analizi İçin 3. Pozisyon

Uyku Pozisyonuna Göre Kişilik

Eğer kollarınızı ve bacaklarınızı dışarıda bırakarak karnınızın üstüne uzanarak uyuyorsanız, siz bir lidersiniz demektir. Atılgan bir insansınız, insiyatif almalı ve hem kişisel hem de profesyonel hayatınızda bir düzen olduğundan emin olmalısınız. Büyük ihtimalle her şeyi önceden planlamayı tercih ediyorsunuz ve sürprizlerden pek hoşlanmıyorsunuz. Azmetme yeteneğine ve büyük başarılar elde etmenize yardım eden sorumluluk bilincine sahipsiniz.

“Tercih Ettiğiniz El Ele Tutuşma Şekli İlişkiniz Hakkında İpuçları Veriyor” adlı içeriğimize ulaşmak için TIKLAYINIZ…

Uyku Pozisyonuna Göre Kişilik Analizi İçin 4. Pozisyon

Uyku Pozisyonuna Göre Kişilik

Eğer sırt üstü uyuyorsanız, yaşamayı seven pozitif bir insansınız. İlgi odağı olmayı ve iyi dostluklar kurmayı seviyorsunuz. Bıkıp usanmadan ısrarla çalışıyorsunuz fakat her zaman için de rasyonel bir şekilde doğruları söylemeyi tercih ediyorsunuz. Bu pozisyonda uyuyan insanların çok güçlü bir kişiliğe sahip olduğunu da söylemek gerekiyor.

Uyku Pozisyonuna Göre Kişilik Analizi İçin 5. Pozisyon

Uyku Pozisyonuna Göre Kişilik

Eğer kollarınız yanlarda, sırt üstü ve tıpkı bir asker gibi hazır ol pozisyonunda uyuyorsanız muhtemelen hayattaki amaçlarını bilen ve kararlı bir şekilde bu amaçlara ulaşmaya çalışan bir insansınız. Otoriter, titiz ve zor beğenen bir insan olabilirsiniz fakat en çok talepte bulunduğunuz kişi yine kendinizsiniz.

Uyku Pozisyonuna Göre Kişilik Analizi İçin 6. Pozisyon

Uyku Pozisyonuna Göre Kişilik

Eğer bir ayağı yukarıda uyuyan bir kuş gibi uyuyorsanız, her türlü maceraya atılmaya hazırsınız ve tahmin edilemez bir kişiliğinizin olması çok olası. Aynı zamanda sizin modunuzun etrafınızdakileri şaşırtacak kadar çok değiştiği de göz önünde bulundurulmalı. Çoğu zaman kararlı olmayı ve seçim yapmayı zor buluyorsunuz. Bütün bunları hesaba katarsak çalışırken ve hayatınızın genelinde durağan, sakin, sessiz ve bütünlüklü olmayı tercih ediyorsunuz.

Eğer bütün bunlardan daha farklı bir uyku pozisyonunda uyuyorsanız bu sizin çok yönlü, karmaşık ve henüz sizin bile bilincinde olmadığınız gizli derinliklere sahip bir kişiliğinizin olduğunu gösteriyor.

Kaynak: brightside

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
0
Komik
Muhteşem Muhteşem
1
Muhteşem
Acıklı Acıklı
1
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
2
Şoke
Afife