40 Farklı Dili Eş Zamanlı Çevirebilen Kulaklık, Google Pixel Buds

2 dakikada okuyabilirsiniz


Google Pixel Buds, yabancı dilleri gerçek zamanlı olarak çevirebilen bir çift kulaklık. Her ikisi de dili çevirmenize yardımcı olup yabancı dilde konuşmanızı sağlıyor. Yaklaşık 40 dili çevirebilen bu kulaklık, 1 ile 3 saniye arasında da cevap veriyor.

Beyaz, siyah ve mavi renklere sahip olan Pixel Buds tek şarjla 5 saate kadar dinleme süresi sağlıyor. Google Asistan ile senkronize bir biçimde çalışan Pixel Buds müzik, mesajlar ve daha birçok şeye sadece kulaklığın üzerine dokunup söylemeniz üzerine kolayca erişmenizi sağlıyor. Siz konuşurken sadece size odaklanıp arka plandaki gürültüyü de filtreliyor.

Ancak ürünün tek kötü yanı, kullanmak için bir Google Pixel 2’ye ihtiyaç duymanız.

Diyelim ki İtalya’dasınız ve makarnanızı gerçek bir İtalyan gibi sipariş etmek istiyorsunuz. Tek yapmanız gereken kulaklığınızı kılıfından çıkartıp kulağınıza takmak ve sağ kulaklığınızın üzerine basılı tutarak ‘İtalyanca konuşmamda bana yardımcı ol’ demeniz. Konuşurken Pixel Buds telefonunuzun hoparlöründen İtalyanca tercümeyi yüksek sesle çalacaktır. Garson İtalyanca yanıtladığında, çeviriyi Pixel Buds aracılığıyla duyacaksınız.

Ön siparişleri alınmaya başlanan ve Kasım ayında resmi olarak satışa çıkacak olan Pixel Buds 159$ (vergiler hariç 570 TL) satış fiyatına sahip olacak.

 

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
0
Komik
Muhteşem Muhteşem
6
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
4
Şoke