14 Şubat Sürprizleri: Sevgililer Günü İçin 7 Etkileyici Sürpriz Önerisi

4 dakikada okuyabilirsiniz


14 Şubat Sürprizleri
14 Şubat Sürprizleri

14 Şubat Sürprizleri: Sevgililer Günü İçin 7 Etkileyici Sürpriz Önerisi

14 Şubat Sürprizleri: Sevgililer günü yaklaşırken, herkes “Sevgilime ne almalıyım” telaşı içerisinde. (Tabii bunlar sevgilisi olanlar için geçerli.) Hem sıradan olmamalı, hem çok etkilenmeli, hem romantik olmalı. Ayrıca unutulmaz da olmalı derken akıllar iyice karıştı. “Aşkımızdan izler taşıyan bir hediye olmalı” diyen de var, “Manevi değeri yüksek olsun” diyen de. Fazlasıyla bonkör olanlar ise “Maddi değeri benim için daha önemli” diye düşünüyor. Peki 14 Şubat Sürprizleri nasıl olmalı? Sevgililer günü sürprizleri nelerdir? Sizler için hem maddi ham manevi hem romantik ve fazlasıyla etkileyici, uzun zaman hafızalardan silinmeyecek 7 sevgililer günü sürpriz önerisini derledik: 

1.Anılarınız ile Donatılmış Fotoğraf Albümü  

14 Şubat Sürprizleri

Aşkınızın başladığı günden beri birlikte geçirdiğiniz güzel anlarla dolu fotoğraflarınızın olduğu bir fotoğraf albümü, sevgililer günü için romantik ve nostalji kokan bir hediye seçeneği olabilir. Hem onunla geçen her günün sizin için çok özel ve kıymetli olduğunu gösterirsiniz hem de üzerinde düşünülmüş ve etkileyici bir hediye sunmuş olursunuz. Ayrıca albümün diğer sayfalarını boş bırakarak küçük bir not kağıdına, “Diğer sayfaları da yaşayacağımız aşk dolu yıllarla, yeni fotoğraflarla dolduracağız sevgilim” yazarsanız karşınızdakinin kalbini eritebilirsiniz.

2.Radyodan Aşk İlanı

14 Şubat Sürprizleri

Biraz meşakkatli bir hediye seçeneği gibi gözükse de eğer gerçekten sevgilinizi etkilemek ve unutulmaz bir hediye vermek istiyorsanız, bu fikir sizin için harika bir seçenek olacak. Tek yapmanız gereken sevgilinizin sürekli ve severek dinlediği radyo kanalından ona aşkınızı ilan etmek, onu ne kadar sevdiğinizi anlatmak. sevgililer gününü kutlamak ve ardından sizin şarkınızın çalmasını sağlamak. Tabii o sırada sevgilinizin radyoyu dinlemesini bir şekilde sağlamanız gerekecek. Ama emin olun ki sevgilinizin bu hediye karşısında size olan sevgisi iki kat artacaktır. Resmen tüm Türkiye önünde ona olan sevginizi haykırmış olacaksınız. Sevgiliniz bunu yıllar boyunca unutmayacaktır ve ne zaman bu anıyı anlatsa size hayranlıkla bakacaktır. 14 Şubat Sürprizleri denilince akla gelen önemli bir sürpriz fikridir radyo.

“Burçlara Göre Hediye Seçimi: 12 Burç İçin Birbirinden Farklı Öneriler” adlı içeriğimizi okumak için TIKLAYINIZ…

3.Şiir

14 Şubat Sürprizleri

Sıradan bir hediye seçeneği gibi gözükse de eğer sevgiliniz edebiyata, sanata, şiire ilgi duyuyorsa, ona kendi kalbinizden dökülen kelimelerle şiir yazarsanız, göz yaşlarına hakim olamayıp size sarılarak mutluluktan ağlayacaktır. Ve bir de bu şiiri tüm duygusallığınız ile kendiniz okursanız, yeme de yanında yat, unutulmaz bir romantizm şöleni ve etkileyici bir sevgililer günü hediyesi vermiş olursunuz. Böyle yanında da bir tane kırmızı gül… Vallahi bundan etkilenmeyecek kimseyi tanımıyorum ben, en iyisi siz bir düşünün bu seçeneği de. 

4.Sürpriz Bir Tatil

14 Şubat Sürprizleri

Eğer sevgiliniz gezmeyi, yeni yerler görmeyi, seyahat etmeyi, eğlenmeyi, küçük kaçamaklar yapıp tatile çıkmayı seviyorsa, bu hediye fikri sizin için harika bir seçenek olacaktır. Bir kutu içinde iki kişilik bir bilet ile sevgilinizin hep gitmek istediği ya da size romantik dakikalar yaratacak bir şehir ya da ülkeye gitme fikri, sevgilinizin mutlu olmasını sağlayabilir. Bu tatilde hem dinlenip hem birbirinize daha çok yaklaşarak romantik ve eğlenceli anılar biriktirebilirsiniz.

“Romantik Erkeğin Özellikleri: 8 Maddede Romantik Erkek Nasıl Olur?” adlı içeriğimizi okumak için TIKLAYINIZ…

5.Aşkınızı Sembolize Eden Şık Bir Kolye

14 Şubat Sürprizleri

Sevgililer Günü Sürprizleri içeriğimizin bir diğer maddemizdeyiz. Sevgililerin aşklarını sembolize eden bazı simgeleri vardır. Kendilerine ait bazı nesneleri vardır. Bu bazen bir kuş olur, bazen bir kalp, bazen bir yıldız veyahut başka bir şey… Bu her ilişkiye göre değişkenlik gösterir. İşte siz de sevgililer günü sürprizi için, size anlam ifade eden bir sembol ile şık ve zarif bir kolye hediye edebilirsiniz. Böylelikle hem aşkınıza ne kadar önem verdiğinizi gösterirsiniz hem de aşkınızı simgeleyen bu işareti her zaman yanında taşımasını sağlayarak, onu nasıl sevdiğinizi ve ona ne kadar çok değer verdiğinizi göstermiş olursunuz.

6.Fotoğraf Baskılı Tişört

14 Şubat Sürprizleri

Sevgilinize, birlikte geçirdiğiniz en güzel gününüzden bir kareyi tişörte bastırıp hediye edebilirsiniz. Aynı zamanda bu tişörtten kendiniz için de bastırabilir ve birlikte giyerek güzel bir görüntü sergileyebilirsiniz. Sevgili kombinleri bu sıralar çok modayken, sevgililer günü için sevgilinize aldığınız bu hediye, sevgilinizin çok hoşuna gidecektir.

“Uzun Süreli İlişkiyi Canlı Tutmak İçin Dikkat Etmeniz Gereken 5 Tavsiye” adlı içeriğimizi okumak için TIKLAYINIZ…

7.Pırlanta Yüzük

14 Şubat Sürprizleri

Ve gelelim 14 Şubat Sürprizleri içinden en önemlilerinden birine, kadınlar için olmazsa olmaz olan ve bazı kadınların tutkusu haline gelen pırlanta yüzüğe. Tabii ki maddi imkanlarınız el veriyor ise ve sevgilinizi pırlanta düşkünüyse böyle bir hediye düşünebilirsiniz. Aynı zamanda bu hediye ile birlikte diz çöküp evlilik teklifi bile edebilirsiniz. Bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz, vallahi çok iyi fırsat, bir düşünün derim ben. Kimse hayır demez bu sürprize.  

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
0
Komik
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
0
Şoke
Fatmanur Türk
Hayatın acı gerçeklerinden kaçıp hayallerine sığınan bir yabancı.